Andrzej & Jadzia Sartys

Posted wtorek, Kwiecień 12th, 2011
Posted in | No Comments »

 

 

 

 

 

 

 

 

ANDRZEJ o sobie:

Od wielu lat (ok. 30) interesuję się tym, co nieznane i czego współczesna nauka nie jest w stanie udowodnić. Jako dojrzały człowiek ukończyłem kursy Silvy, Reiki i wiele innych, ale te dwie dziedziny wywarły na mnie największe wrażenie, dając mi wgląd w samego siebie oraz w siłę Kosmicznej Świadomości, która kształtuje życie na Ziemi. Praca z tymi wibracjami pozwoliła mi otworzyć się na energię kamieni, a zwłaszcza na kryształy. Przez kilka lat pracowałem z energią kryształów, studiując wiedzę ezoteryczną, jednocześnie prowadząc szlifiernię kamieni jubilerskich.

Od niedawna noszę duchowe imię Bhagwant Singh w tradycji Kundalini Jogi. Moja przygoda z Jogą trwa od kilku lat. Przez trzy lata ćwiczyłem ją wg Ravi Javalgekara, jednak po pewnym czasie przestało mi to wystarczać. Jest to joga dla zdrowia i rzeczywiście poprawiło to moją kondycję fizyczną. Czegoś mi jednak w tym brakowało.

Dwa lata temu spotkałem się z Kundalini Jogą, która przyjechała do Polski wraz z Hari Dev Singh i Sarb Jot Kaur – nauczycielami z Kanady. Ta odmiana Jogi jest filozofią holistycznie podchodzącą do zagadnienia życia. Mnie osobiście zainspirowała do tego, aby jasno i precyzyjnie określić swoje cele życiowe. Jednym z nich jest nauczanie tejże Jogi innych. Widzę w Niej ogromny potencjał dla każdego i moim marzeniem jest, aby jak najwięcej ludzi wiedziało o możliwościach, jakie daje ta forma Jogi. Każdy może z Niej wynieść to, co dla niego w danym momencie jest najważniejsze do przepracowania (zdrowie, spokój psychiczny, koncentracja, obfitość, związki – to niektóre z aspektów, jakie na moich zajęciach będziemy poruszać). Mnogość ćwiczeń poukładanych w określone ciągi (krije) jest tak skonstruowana, że pracujemy podczas zajęć na poziomie ciała fizycznego, ducha i umysłu.

Sat Nam.
Bhagwant Singh

 

JADZIA o sobie:

Masz to, w co wierzysz,
a jeśli chcesz wiedzieć, w co wierzysz,
posłuchaj tego, co mówisz

Mam 44 lata, od wielu lat prowadzę dobrze prosperującą firmę. Żyję w szczęśliwym związku. Mam wielu prawdziwych przyjaciół. Czuję i wiem, że mam wpływ na swoje życie, poprzez to, co myślę i robię. Łącząc rozmowy z podświadomością – poprzez technikę “kończenia zdań” oraz hawajskie metody uzdrawiania, wypracowałam własną autorską metodę i nazwałam ją Decodingiem , czyli odkodowywaniem z przekonań. Ukończyłam Akademię Terapii Ekspresyjnych. Przez ostatnie 12 lat wiedzę o tym, „kim jestem” pogłębiałam u takich nauczycieli jak: Colin Sisson, Rani Spets Edgren, Tadeusz Niwiński, Mateusz Wiszniewski, Anna Grenik, Teresa Mocny, Bert Hellinger.

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy są już na wybranej drodze, ale z jakiegoś powodu zatrzymali się w miejscu w danej dziedzinie życia i chcą odkryć, jakie przekonania ich blokują.

DECODING -zmiana przekonań Jadwiga Sartys