Ewa Brambor

Posted poniedziałek, Marzec 21st, 2011
Posted in | No Comments »

Ewa Brambor- wróżka, specjalistka od Aniołów, kilka lat temu otrzymała dar rozmawiania z Aniołami i od tej pory całkowicie poświęca się tej pracy. W jej rękach karty anielskie odpowiadają precyzyjnie na wszystkie pytania, określając dokładnie czas i miejsce zdarzeń. Poza pracą indywidualną, prowadzi również w całej Polsce warsztaty „Przygoda z Aniołami” przeznaczone dla osób gotowych na bliski kontakt z Osobistym Aniołem, pozostałymi Aniołami i Archaniołami. Uczy jak korzystając z wiedzy Aniołów wykorzystać swój potencjał, pogłębiać samopoznanie, osiągać wytyczone cele, rozwiązywać konflikty i chronić się przed negatywnymi energiami.
Ewa jest także bardzo dobrym numerologiem, dzięki tej pracy pomaga swoim klientom wydostać się z wielu ograniczeń i wprowadzić w życie korzystne zmiany. Dzięki umiejętności oczyszczania przeszłości metodą SRT, Ewa uwalnia kody i wzorce niesione przez wiele wcieleń, wypełnia zobowiązania, których podjęła się Dusza, a z różnych powodów nie mogła się z nich wywiązać.
Dzięki perfekcyjnej interpretacji kart, Ewa potrafi doskonale dobrać rodzaj terapii czy metody poprawiającej jakość życia. Z natury Ewa jest bardzo ciepłą, radosną osobą a każde spotkanie z nią zdecydowanie poprawia nastrój i dodaje otuchy.

- Karty Anielskie,
- Numerologia,
- Uzdrawianie metodą SRT