Ewa Kulejewska

Posted poniedziałek, Marzec 21st, 2011
Posted in | No Comments »

Ewa Kulejewska – jasnowidz, wróżka telewizji EZOTV, dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej w Częstochowie, doskonały nauczyciel psychotroniki, częsty gość ezoterycznych programów telewizyjnych. Autorka wielu kaset relaksacyjnych i poczytnych książek: ”Vademecum Run” „Runy i ty”, „Runiczne drogowskazy”, „Runy proste i skuteczne”, „Alchemia aktu stwórczego”.

Ewa Kulejewska, jest doradcą życiowym i jednocześnie psychoterapeutką, dla której karty są skutecznym narzędziem podpory psychicznej. Przy ich pomocy przeprowadza przez zakręty życiowe. W terapiach wykorzystuje dar jasnowidzenia. W seansach regresywnych i progresywnych ułatwia samodzielne zajrzenie za kurtynę czasu oraz zobaczenie właściwej, szczęśliwej przyszłości. Przeprowadza przez zakręty życiowe, likwidując fobie, lęki, nerwice oraz inne niewygody duszy.
Uważa, że los zależy od człowieka, a kiedy pozna się jego tendencje można go zmienić i podążać już bezpiecznie nową drogą życia. Swoim pacjentom pomaga odkrywać drogę prowadzącą do wnętrza umysłu, otwierać drzwi wyobraźni i wędrować w spełnienie, w realizację i doskonałość.

Ewa Kulejewska jest wybitnym znawcą sztuk mantycznych i istną skarbnicą wiedzy ezoterycznej ( runy, chiromancja, zioła, kamienie szlachetne, prawa kosmiczne, ochrona energetyczna, amulety, talizmany…)

Bliskość Ewy Kulejewskiej, która jest wyjątkową postacią – pełną światła i miłości – działa jak kojący balsam na serce i duszę. Sama jej obecność jest uzdrawiająca, niesłychanie podnosi wibracje całego otoczenia, jak nikt inny potrafi przekonać, że jesteśmy ukochanymi dziećmi Boga i zasługujemy na wszystko, co najlepsze.

Pięknie wprowadza w medytacje, dzięki którym uzyskujemy kontakt z naszym wnętrzem, z miejscem gdzie znajduje się nasza największa mądrość, miejscem naszego prawdziwego Wyższego Ja, z miejscem naszej Świętej Jaźni. Podkreśla, że aby medytacja przyniosła trwałe efekty, należy zmienić swoje nastawienie i otworzyć się na poprawę jakości całego swojego życia.
Jest osobą godną naśladowania, jej dojrzałość duchowa czyni z niej osobę niezwykle spójną, jej czyny są zgodne ze słowami, które płyną za myślą czystą i przepełnioną miłością.

Jej podstawowe motto, to:
Przestań już czekać! Zacznij żyć tak, jak pragniesz! Zmień swoje życie na szczęśliwe, radosne, pełne!

 

- Tarot,
- Runy,
- Jasnowidzenie,
- karty klasyczne,
- hipnoza,
- relaksacja.