WARSZTAT: RUNY I KARTY ANIELSKIE

Posted poniedziałek, Marzec 21st, 2011
Posted in | No Comments »

Zapraszamy na tygodniowe warsztaty. Prowadzącymi będą: Ewa Kulejewska (www.ewakulejewska.pl) (Runy) i Ewa Brambor (Karty Anielskie).

.
TERMINY:
I 4.06-10.06.2011

II 6.08-12.08.2011

MIEJSCE:

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy KOTWICA w Odargowie (www.kotwica.org.pl)

KOSZT:

1800zł

(cena obejmuje noclegi, wyżywienie, udział w zajęciach z Run i Kart Anielskich oraz materiały pomocnicze/szkoleniowe)

KONTAKT:

601-448-098, arlicentrum@life.pl

 

RUNY:

„Los zależy od człowieka, a kiedy pozna się jego tendencje można go zmienić i podążać już bezpiecznie nową drogą życia”.

Są to warsztaty przeprowadzające ludzi przez różne aspekty życia, poprzez otwarcie intuicji i uwrażliwienie parapsychicznych zdolności, zwiększają pozazmysłowe postrzeganie ułatwiając kontakt z naszym wnętrzem, z miejscem gdzie znajduje się nasza największa mądrość, miejscem naszego prawdziwego Wyższego ja, z miejscem naszej Świętej Jaźni.

Tego wszystkiego doświadczysz i nauczysz się w trakcie kursu, poznasz znaki i symbole ochraniające sferę życia duchowego i materialnego.

Umiejętność czytania run ułatwia zajrzenie za kurtynę czasu oraz odkrywa drogę prowadzącą do wnętrza umysłu, otwiera drzwi wyobraźni i pozwala wędrować w spełnienie, realizację i doskonałość.

Jest to niezwykły warsztat, po którym zmienia się spojrzenie na świat… Towarzyszy mu głęboka praca transformująca osobowość, otwarcie na świat duchowy, umiejętności paranormalne a dzięki podniesieniu wiary w siebie, ujawnia się wiele talentów i nowych możliwości.

Po warsztatach żyje się na nowo, zaczynamy funkcjonować na wyższym poziomie świadomości i reagujemy na otaczający nas świat z poziomu serca…

Poczucie, że jesteśmy ukochanymi dziećmi Boga otwiera nas na obdarzenie miłością samych siebie, powoduje, że czujemy, iż zasługujemy na wszystko, co najlepsze. Po takim warsztacie zaczyna się patrzeć sercem na ludzi, wydarzenia i zyskuje poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ta bliskość i zaufanie, które się wywiązuje w grupie pozwala nam rozwiązać wiele osobistych konfliktów i problemów.

Po każdym warsztacie nawiązują się trwałe przyjaźnie a Runy same wchodzą w życie i już potem stale towarzyszą – wspierają, podpowiadają, uzdrawiają…. Bliskość Ewy Kulejewskiej, która jest wyjątkową osobą – pełną światła i miłości działa jak kojący balsam na serce i duszę.

Zapraszamy na podróż do wnętrza, po zrozumienie, po odkrycie odpowiedzi i rozwiązań

”Przestań już czekać! Zacznij żyć tak, jak pragniesz! Zmień swoje życie na szczęśliwe, radosne, pełne!”


KARTY ANIELSKIE:

„Przy każdym człowieku czuwają nieustannie niebiańskie istoty.
Opiekuje się nami kilka aniołów ustanowionych przez Boga w charakterze przewodników duchowych. Pocieszają w chwili rozpaczy, choroby, załamania nerwowego. Rozjaśniają umysł, gdy przychodzą wątpliwości. Strzegą przed niebezpieczeństwami, towarzyszą podczas modlitwy, wspomagają w biedzie. Bronią przed atakami złych ludzi, zawiścią i manipulacjami psychicznymi. Uczą jak iść prawą stroną drogi, by uniknąć kolizji z upadłym aniołem. Dobrzy i źli aniołowie różnią się wolą i pragnieniem. Dobry anioł będzie zachęcał do prawdy i miłości, moralności, szlachetnych uczynków, uczciwości, mądrości. Zły zaś stawia na kłamstwo, brutalność, nienawiść, zdradę, wojnę, nałogi. Od jakości myśli i sposobu życia zależy, którego anioła człowiek do siebie przyciągnie. Czysta dusza jest miejscem, w którym chętnie zamieszka dobry anioł. On tylko czeka na zaproszenie – daj przyzwolenie, a będzie za Tobą podążał krok w krok”.

Karty Anielskie objawiają nam ogniwa łączące świat materialny z duchowym wymiarem rzeczywistości.
Gotowe są odpowiedzieć na każde nasze pytanie. Służą radą w sprawach zawodowych, sercowych i osobistych. Informują o relacjach z innymi ludźmi, pomagają przy wyborze szkoły dla dziecka opisując jego predyspozycje. Trafnie analizują osobowość i nasze cele życiowe.