Arletta Sadowska

Posted wtorek, Marzec 15th, 2011
Posted in | No Comments »

 

Arletta Sadowska

Z wykształcenia jestem pedagogiem, a od wielu lat wzbogacam swoją wiedzę i doświadczenia w dziedzinie terapii niekonwencjonalnych.
Uskrzydla mnie praca indywidualna z ludźmi. Kreowanie bezpiecznej przestrzeni dla rozwoju i uwalnianie ze starych, destrukcyjnych wzorców prowadzące do wydobycia czystej esencji Duszy jest nadrzędnym celem mojej pracy.

Wrodzona dociekliwość nieustannie mobilizuje mnie do odkrywania nowej wiedzy i penetracji innych wymiarów, a także popycha do zgłębiania nieznanego, do ciągłego doskonalenia i zaszczepiania tej pasji w otoczeniu.
Jednak największą satysfakcję sprawia mi praca terapeutyczna, uwalnianie bolesnej przeszłości. Cudownie patrzeć na ludzi, którzy odrzucając niesione często przez pokolenia a wręcz wcielenia ciężary, nabywają niesłychanej lekkości i radości, wychodzą poza własne lęki, ograniczenia i zaczynają się realizować w życiu.

Jestem przekonana, że każdy z nas ma w sobie nieskończone możliwości i pokłady mocy by kreować własne życie, lecz nie wierząc w siebie, trudno nam się do nich dostać. A przecież tylko w naszej gestii leży pootwieranie tych przestrzeni m.in. poprzez budowanie zaufania do siebie i zrozumienie, że poczucie bezpieczeństwa musimy wyzwolić w sobie sami, ponieważ nikt inny nie może nam go zapewnić. Poranieni, pełni kompleksów, przygniatani problemami nie mamy dość siły by uwierzyć w siebie, ba, by nawet zobaczyć prawdziwego siebie. Często idziemy pod prąd nie dostrzegając, że to nie nasza droga, że działanie na siłę wywołuje jedynie rozczarowania.

A to nasz Dusza – doświadczając trudów – próbuje wprowadzić nas na właściwy tor, dając informację, którą często trudno nam właściwie odczytać, a mianowicie, że przyciągając coraz bardziej destrukcyjne wydarzenia – błądzimy.
Otwórzmy oczy, zmiana toru na ten, który wybraliśmy w samym zamyśle stworzenia, powoduje, że cały wszechświat zaczyna nam sprzyjać, gdyż, kiedy człowiek robi to, co powinien nie napotyka na swojej drodze oporu, wręcz przeciwnie – „nieprzypadkowe przypadki”, dzięki którym czujemy prowadzenie i rozwijamy skrzydła.
Zacznijmy dostrzegać siebie, naszą prawdziwą naturę, własne autentyczne, głębokie potrzeby.
Pozwólmy sobie na życie z pasją, doświadczanie pełni i radości. Pokochajmy siebie, przytulmy do piersi nasze wewnętrzne dziecko z szacunkiem i miłością. Niech ta miłość emanuje na wszystko wokół, wtedy nie tylko my, ale całe nasze otoczenie zacznie rozkwitać, podnosić wibracje, wzrastać dzięki wewnętrznej radości i spełnieniu. Zacznijmy od siebie – a świat będzie się stawał coraz lepszy.

Niebo gwiaździste nade mną – prawo moralne we mnie
Immanuel Kant

Posiadam następujące dyplomy i certyfikaty:

  • Numerologia – GLADYS LOBOS,
  • Feng Shui – JACEK KRYG, HOWARD CHOY,
  • Odprowadzanie Dusz – BRUCE MOEN,
  • Channeling, praca z energiami – ANETTE KANNEGARD
  • Runy – EWA KULEJEWSKA
  • Regres – MAREK TARAN

oraz mnóstwo przebytych szkoleń i warsztatów rozwoju osobistego.